Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oznámenie o začatí obstarávania Zmien a doplnkov č. 6 Územného plánu obce Liptovský JánVytlačiť
 


Obec Liptovský Ján ako orgán územného plánovania, oznamuje v zmysle § 19 b ods. 1, písm. a zákona č. 50 / 1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku ( stavebný zákon ) v znení neskorších zmien a doplnení, začatie obstarávania Územného plánu obce Liptovský Ján, Zmeny a doplnky č.6.


Cieľom obstarania Územného plánu obce Liptovský Ján, Zmeny a doplnky č.6 je dosiahnutie spoločenskej dohody štátnej správy, regionálnej samosprávy, miestnej samosprávy, právnických osôb a verejnosti o zmene priestorového usporiadania a funkčného využitia plôch v platnom ÚPN-O obce Liptovský Ján spočívajúcej v zmene iného funkčného využitia na poľnohospodárskej pôde v lokalite Luhy, urbanistický obvod UO01 – s hlavnou a vymedzenou funkciou ťažba štrkopieskov, kde dôjde k zmene funkčného využitia plôch na obmedzenie ťažby štrku.


Verejnosť bude informovaná o prerokovaní návrhu Územného plánu obce Liptovský Ján, Zmeny a doplnky č. 6 v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 50/1976 Zb. v znení neskorších predpisov.

 

Podrobnosti v časti: Úradná tabuľa
 

 


 
 

LIPTOV REGION CARD

V predaji v Kultúrnom centre Liptovský Ján

AREÁL SLOVENSKÝCH KULTÚRNYCH PAMIATOK

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka